تشخیص سرطان
اونکوآسی

ONCOASSAY
Precision Diagnostics of Cancer

تشخیص دقیق سرطان

پرسشی که امروزه در پزشکی نوین مطرح میباشد این است که آیا میتوان یک روش درمانی یکسان را برای همه بیماران سرطانی اعمال نمود ،یا بیماری سرطان ازفردی به فرد دیگر متفاوت بوده و هر بیمار، درمان خاص خود را میطلبد؟
علوم جدید بیولوژی مولکولی بطور واضح نشان داده است که تغییرات اولیه سرطان در مولکولهای بدن انسان سالها پیش از بروز علائم سرطان رخ میدهد. این تغییرات به تغییرات سلولی،بافتی وارگانیک تبدیل میگردد.
در اکثر اوقات مبتلایان به سرطان در مراحل پایانی بیماری،بعلت احساس درد یا تغییرات اناتومیک به پزشک مراجعه نموده که علاوه بر اینکه هزینه هنگفتی را به بیمار و سیستم سلامت کشور تحمیل مینماید، درمان سرطان را نیز بسیار دشوار و یا غیر ممکن میسازد.
لذا از آنجا که هیچ دو فردی از لحاظ ویژگیهای ظاهری وژنتیکی با یکدیگر شبیه نمیباشند، روند ومکانیسم اثر بیماری سرطان نیز در هیچ دو فردی مشابه نمیباشد؛

در نتیجه:

• افرادمختلف، دارای ریسک متفاوت نسبت به ابتلا به بیماری سرطان میباشند .
• تشخیص و درمان بیماری سرطان در هر فرد مدیریت خاصی را میطلبد .
• مشخصات مولکولی وژنتیکی سرطان پستان در افراد مختلف بسیار متفاوت و منحصر به خود فرد میباشد .
• مشخصات مولکولی تومور میتواند اطلاعات بسیار سودمندی را در رابطه با درمان موثر آن ارائه دهد.
تشخیص دقیق سرطان بمنظور مشخص نمودن ساختار دقیق مولکولهای تومور میباشد. بر اساس این ساختار درمان انحصاری هر فرد را میتوان ارائه نمود. این روش ما پزشک معالج را قادر میسازد با سرطان موثرتر و با هدف تر مبارزه نماید.
علاوه بر این آزمایشات مدرن ژنتیکی امکان تشخیص ودرما ندقیق سرطان را براساس نوع سرطان فراهم میسازد و از درمانهای ناموفق جلوگیری به عمل میآورد.

تشخیص دقیق سرطان

 

اونکوآسی چیست؟

یک بسته کامل مدیریت اختصاصی سرطان میباشد که با استفاده از روشهای نوین سلولی، مولکولی و ژنتیکی در تمامی مراحل همراه و پشتیبان شما خواهد بود:
– تعیین نمودن ریسک ابتلا به سرطان
– مشخص نمودن ساختار ملکولی تومور
– برنامه ریزى درمان اختصاصی هر فرد
– مشاوره در زمینه داروهای اختصاصی وتهیه آنها
– نظارت بر پاسخگویی به درمان
– نظارت و مشاوره های بعد از درمان
بر اساس مراحل مختلفی که یک فرد نسبت به سرطان میتواند قرار بگیرد انکواسی مخصوص همان مرحله میتواند در رابطه با پیشگیری و درمان موثر سرطان بسیار مفید واقع گردد:

تشخیص سرطان

 

 

توضحیات راجع به هر یک از این تست ها و اقداماتی که بایستی انجام پذیرد بطور خلاصه در جدول زیر بیان گردیده است:

تشخیص سرطان

 

انکواسی برای بسیاری از سرطان ها مانند سرطان پستان، پرستات، ریه، کولون، تخمدان، رحم، مغز ، سیستم اعصاب ، خون و سارکوم ها قابل اجرا میباشد

 

هموطنان و بیماران عزیز و گرامی
تیم تخصصی ما با تجربۀ دهها سال تحقیق در زمینۀ پزشکی سلولی وملکولی با افتخار خدمت به تک تک بیماران با استفاده از شیوه های مدرن تکنولوژی پزشکی مدرن آمادگی خود را جهت تشخیص و معالجه اختصاصی سرطان پستان و ارایۀ درمانهای منحصر به فرد را اعلام میدارد. اهداف ما را میتوان در چند نکته کاملأ اساسی زیر خلاصه نمود:
ارائه مناسبترین درمان برای بیمار
جلوگیری از درمان بیش از حد نیاز
بهبود کیفیت زندگی بیمار
جلوگیری از ایجاد و بروز عوارض جانبی شیمی درمانی که زندگی طبیعی بیمار را دشوار نموده و حتیادامۀ حیات او را به مخاطره خواهد انداخت .

تشخیص سرطان

تشخیص سرطان
(۱) رای، میانگین: ۵