آزمایشگاه آنلاین آزماتو با ما آزمایش را آنلاین انجام دهید

 

 

آزمایشگاه آنلاین آزماتو

 

هدف از راه اندازی  پلتفرم آنلاین یکپارچه آزماتو در دسترس قراردادن و گردآوری بزرگترین، مجهزترین و حرفه ای ترین آزمایشگاه ها  جهت انجام آزمایش در محل متقاضی با صرف کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان و بالاترین سطح کیفیت می باشد. آزمایشگاه آنلاین آزماتو با ما آزمایش را آنلاین انجام دهید.

با آزماتو دیگر آزمایش دادن سخت نیست. بدون دردسر  مرخصی گرفتن، بیدار شدن صبح زود، ماندن در ترافیک های سرسام آور و هزاران مشکل دیگری که سر راهتان برای آزمایش قرار دارد، در سایت و یا اپلیکیشن ما درخواست نمونه گیری در محل نمایید. تنها کافیست زمان و مکان مورد نظرتان برای آزمایش را در سایت و یا اپلیکیشن آزماتو ثبت نمایید. کارشناسان متخصص در زمان درخواستی شما در محل مورد نظر با کلیه وسایل و ظروف نمونه برداری لیبل شده حاضر خواهند بود خود را با ارائه کارت پرسنلی معرفی کرده و نمونه برداری را انجام می دهد و پس از اطمینان از شرایط مطلوب بیمار، نمونه ها را در اسرع وقت و مطابق شرایط استاندارد به آزمایشگاه مقصد منتقل می نماید

ما به عنوان رابط بین شما و آزمایشگاه های معتبر کشور، بدون هیچگونه هزینه اضافی تمام مشکلات آزمایش دادن را از سر راه شما برمیداریم.
آزماتو اولین و بزرگترین پلتفرم یکپارچه از نمونه گیری تا جوابدهی غیر حضوری و آنلاین ایران با داشتن شبکه ای عظیم و آزموده شده از حرفه ای ترین ، پیشرفته ترین و دقیق ترین  آزمایشگاه های معتبر و سرویس دهی بی نظیر می باشد.

 

 

ویژگی های آزمایشگاه آنلاین آزماتو

گرد هم آوردن بهترین آزمایشگاه ها ، مجرب ترین کارشناسان نمونه گیری

 

 

ساده ، آسان و خیلی سریع

آزمایشگاه آنلاین با آزماتو برای شما راحتی را به ارمغان آورده و در کنار آن، سرعت نیز از شاخص های ما است. با استفاده از سایت و اپلیکیشن  آزماتو به راحتی هرچه تمام‌تر در کمترین زمان ممکن می‌توانید آزمایش بدهید. فرایند کلی طوری است که بدون در نظر گرفتن اینکه درخواستتان در خانه، محل کار است،همکاران آزمایشگاه مورد نظرتان در خدمت شما خواهند بود. ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا فرآیند درخواست نمونه گیری  تا دریافت نتیجه آزمایش بسیار ساده باشد تا همه افراد از سرویس‌دهی ما نهایت استفاده را ببرند.

 

 

به صرفه در هزینه

ما در آزماتو هزینه‌های رفت و آمد شما را به صفر رساندیم. آزماتو همواره به دنبال این هدف بوده که کاربران به غیر از هزینه های خود آزمایش دغدغه دیگری نداشته باشند.کارشناسان ما همه روزه در تلاش هستند تا با بهبود ارتباط خود با آزمایشگاهها، تعدد انتخاب و طرح های تخفیفی برای شما به ارمغان بیاورند.

 

 

کیفیت ویژه آزمایشگاه آنلاین آزماتو

تجربه ۱۰ ساله ما در کار با آزمایشگاه های کشور اساس آن شده است که بهترین ها را در اختیار شما قرار دهیم .
حفظ کیفیت برای آزماتو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در منشور اخلاقی ما مشتری مهمترین عنصر است و تامین رضایت او وظیفه ماست.

 

 

تعامل حرفه ای  تیم برنامه نویسی و تیم پزشکی

بی شک تعامل این دو تیم حرفه ای باعث برطرف نمودن سریع ایرادات و بالابردن روز افزون  سطح کیفیت آزماتو می باشد.

آزماتو  هر روز و هر ساعت درحال یادگیری و قدرتمندتر شدن است و با استفاده از تحلیل رفتار کاربران دانش خود را کاملتر می کند.

 

 

تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما حتی در روزهای تعطیل هم همراه شما هستیم. علاوه بر تماس مستقیم، از طریق سایت، تلگرام و اپلیکیشن هم می‌توانید سوالاتتان را با ما در میان بگذارید و در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید. همچنین در پایان هر پروسه آزمایش همکاران ما با شما در تماس خواهند بود تا از رضایت خاطر شما مطمئن شوند.

هدف همه افراد تیم آزماتو ، آسایش و آرامش خیال شما از ثیت آزمایش تا دریافت نتیجه می باشد. ما در کلیه مراحل آزمایش (نمونه گیری تا دریافت نتیجه) در کنار شما خواهیم بود و تجربه ای لذت بخش از خدمات خود را برای شما رقم خواهیم زد.

آزمایشگاه آنلاین آزماتو

آزمایشگاه آنلاین آزماتو با ما آزمایش را آنلاین انجام دهید.