ازمایشگاه انلاین آزماتو جدیدترین خدماتی است که در حوزه پاراکلینیک ارائه شده و خدمات مطلوب را به مراجعه کنندگان گرامی ارائه می دهد. زمانی که به پزشک مراجعه می کنیم و پزشک داخل دفترچه بیمه برای مون آزمایش می نویسه در اوج بیماری این تازه شروع خط تشخیص درمان است و با کلی سوال مواجه می شیم که نزدیک ترین آزمایشگاه کجاست؟ نزدیک ترین آزمایشگاه دفترچه بیمه تامین اجتماعی ، خدمات درمانی ، بیمه نیروهای مسلح و . . . را قبول میکنه؟ آیا آزمایش من را انجام میده؟ هزینه آزمایش چقدر میشه؟ جواب آزمایش خون کی آماده میشه یا سوال هایی از این دست خب حالا باید با این همه سوال چی کار کنیم؟

 

 

ازمایشگاه انلاین آزماتو

 

 

آزماتو

آزمایشگاه آنلاین آزماتو با تجربه ترین وب سایت تخصصی و فوق تخصصی در حوضه آزمایشگاه است که می تونه خیلی بهمون کمک حتما می پرسین چه طوری کنه چه طوری؟

آزماتو با راه اندازی آزمایشگاه آنلاین تمامی سوال های بالا را حذف کرده و زمانی که پزشک برامون آزمایش می نویسه خیلی راحت می تونیم داخل وب سایت آزماتو ، ربات تلگرام آزماتو و اپلیکیشن آزماتو به آزمایشگاه آنلاین دسترسی داشته باشین و با ثبت درخواست نمونه گیری در منزل یا محل کار خییییییییییلی راحت آزمایش خود را انجام دهید و نزدیک ترین آزمایشگاه که کلیه تست هایی که پزشک نوشته است را انجام می دهد به آدرس اعلام شده و زمان تعیین شده توسط خودمون مراجعه میکنه و نمونه گیری را انجام می دهد و نمونه را به آزمایشگاه انتقال میدهد زمانی هم که جواب آزمایش آماده بشه نیازی نیست که از سرکار مرخصی بگیریم و بریم تا آزمایشگاه جواب آزمایش را بگیریم یا بخواهیم تماس بگیریم بپرسیم جواب آزمایش من کی آماده میشه کلیه فرایند آزمایشگاه آنلاین آزماتو آنلاین است و به صورت اتوماتیک انجام میشود و زمانی که جواب آزمایش آماده شود برامون پیامک ارسال میشه که جواب آزمایش آماده است و می تونیم همان موقع جواب آزمایش را از تلگرام یا وب سایت دریافت کنیم و اگر هم بخواهیم جواب آزمایش را از طریق پیک می فرستن درب خانه یا محل کار دیگه نگران چی هستی می تونی از خدمات آزمایشگاه آنلاین برای پدر یا مادر و عزیزانمان هم استفاده کنیم و به خاطر آزمایش سالمندان را از منزل حارج نکنیم و با آزماتو با شماره ۸۸۹۳۷۳۲۳ تماس بگیریم و برای کودکان خردسال در خواست نمونه گیری کودکان داشته باشیم تا متخصصین نمونه گیری کودکان بیان کودک دلبندمان راحت آزمایش خون خود را انجام دهد.

 

 

آزمایشگاه آنلاین آزماتو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[wpseo_map width=”500″ height=”300″ zoom=”15″ map_style=”roadmap” scrollable=”1″ draggable=”1″ show_route=”0″ show_state=”1″ show_country=”1″ show_url=”1″ show_email=”1″ default_show_infowindow=”1″]

آزماتو آزمایشگاه آنلاین
(۱) رای، میانگین: ۵